Rusza IV edycja Złotego Popołudnia!

Czy marzyliście kiedyś o tym, aby przenieść się w czasie? Przeżyć niezwykłą przygodę? Spotkać podróżników, odkrywców, piękne damy, eleganckich gentelmanów, odpocząć w cieniu wiekowych drzew, albo przeczytać najnowszy numer "Wędrowca" (1895) i zaplanować daleką ekspedycję do starożytnych krain? A jeśli na dodatek macie sentyment do XIX wieku, lub czujecie ochotę, aby dać się uwieść tej pasjonującej epoce to Złote Popołudnie jest właśnie dla Was!

Tegoroczna, 4 edycja naszego pikniku w stylu XIX stulecia odbędzie się 10 września w Dworze w Sierakowie (http://www.dworsierakow.pl/)

Bilety na Złote Popołudnie można nabyć na stronie programu http://www.zlote-popoludnie.pl/ w zakładce BILETY

Ponadto chcemy zachęcić Was do specjalnej oferty Dworu w Sierakowie:

Dwór w Sierakowie przygotował dla Was promocyjne pakiety, które sprawią, że Złote Popołudnie nie ograniczy się do jednego sobotnego popołudnia. W piątek wieczorem (9 września) zapraszamy na elegancką kolację przy dźwiękach pięknych utworów muzycznych z XIX wieku.

W sobotę rano przemiłe śniadanie, a później cały złotopoołudniowy dzień we dworze i w parku. Jak zwykle czeka na Was wiele atrakcji, a muzyczną oprawę zapewni Kwartet Galicyjski.

W niedzielę rano pożegnalne śniadanie.

Wybrane pakiety można zakupić we Dworze.